Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Русе, Възраждане
299 €
584.79 лв.

(3.83 €, 7.49 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 8:46 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 889 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
7-ми от 8

Описание на имота:

ЕВЕЛИН ИМОТИ ☎️089 916 9332

отдава под наем
3-стаен апартамент в жк. Възраждане, в близост до Русенски университет. Жилището е обзаведено с мебели и ел. уреди и готово за нанасяне.
Има Централен ТЕЦ. Удобен паркинг пред блока.
За контакт:
0899169332
Агенция:
ЕВЕЛИН ИМОТИ
0899169332
ЕВЕЛИН ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
evelin.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. Болярска 16 /до офис на Лев ИНС/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Русе, Възраждане
Обява: 2c177064409284524

299 €
584.79 лв.
(3.83 €, 7.49 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Възраждане

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност